Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Tucznie
System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

Świąteczna Zbiórka Żywności

 

 

Świąteczna Zbiórka Żywności w Gminie Tuczno: wystarczy jeden produkt

 

Chciałbyś pomóc najuboższym na święta, ale nie wiesz komu, nie masz czasu i zastanawiasz się jak to najskuteczniej zrobić? Banki Żywności proponują sprawdzony sposób na świąteczną dobroczynność.

W dniach od 4 - 6 grudnia 2015r. podziel się zakupami w sklepie spożywczym. Na Bank trafią do potrzebujących!
Wystarczy, że w pierwszy weekend grudnia, podczas zakupów w sklepie spożywczym, kupisz kilka produktów więcej i przekażesz je wolontariuszom Banku Żywności. Mile widziane: mąką, olej, przetwory mięsne, warzywne i owocowe oraz słodycze.

Produkty ze sklepu trafią do magazynu Banku Żywności, gdzie wolontariusze posortują, policzą i podzielą je na paczki. Następnie nasz Bank Żywności przekaże produkty lokalnym organizacjom dobroczynnym. Żywność jeszcze na święta trafi do osób potrzebujących z regionu, w którym podzieliłaś/eś się zakupami. W ten sposób zapewnisz godne święta najuboższym rodzinom wielodzietnym, osobom samotnym, dzieciom z domów dziecka, osobom chorym, bezdomnym, wychodzącym z nałogów.

Akcja odbędzie się w całej Polsce na terenie ponad 4000 sklepów spożywczych w 450 miejscowościach. W zbiórkę zaangażowała się rekordowo 52000 wolontariuszy!

 

 

 

 

 

 

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Agata Szymko 25-11-2015 09:02:34
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Agata Szymko 25-11-2015
Ostatnia aktualizacja: Agata Szymko 25-11-2015 09:05:46